PLAVÁNÍ S DELFÍNY

Týden na jachtě kotvící v klidné laguně Sataya v Rudém moři daleko od turistického ruchu. Čistá modrá voda, kam se podíváš. Každodenní šnorchlování a plavání s delfíny v jejich přirozeném prostředí, relax, opalování, péče egyptské posádky o naše bezpečí i plná bříška. A vše, co si spolu na „jedné lodi“ vytvoříme. Můžeme i hrát, zpívat, tančit, radovat se, jíst, meditovat, milovat …

 

Pro podrobné informace a aktuálně volné termíny pro rok 2024 a 2025 mně kontaktujte

na telefonu +420 777 806 214 nebo fb: Hanka Mikšová 

 

 

 Průběh plavby

1. den
Přílet do Marsa Alam, přesun na loď a první šnorchlování nebo plavání s delfíny.

2. - 5. den
Všechny dny budou probíhat v rytmu plavání s delfínky, šnorchlování při korálových útesech, výborného jídla, odpočinku a toho co si na lodi společně vytvoříme. Každé ráno přináším meditaci Probouzení vnitřního delfína, která vylaďuje jednotlivce i celou skupinu tak, aby setkání s delfínky bylo krásně harmonické.

6. den
Přesuneme se na ostrov Siyal v národním parku Wadi Gemal, kde se budeme moci koupat a poležet si v teplém písku na pláži, nebo šnorchlovat podél nádherného korálu, který lemuje ostrůvek. Je zde také možnost odvděčit se přírodě tím, že společně uklidíme kousek ostrova od naplavených odpadků. Náš poslední společný večer strávíme na pláži kolem ohně, kde můžeme bubnovat, zpívat i tančit.

7. den
Ráno a dopoledne ještě budeme moci šnorchlovat na korálovém útesu a po obědě vyrazíme směr přístav.
 
 8. den
Odjezd na letiště.
 
Účast na celém programu je dobrovolná a program je rámcový. V rámci programu můžete zkusit jeden přístrojový ponor zdarma. V případě, že máte potápěčskou licenci, může být váš program rozšířen o více ponorů. 
Kapacita lodi je 24 osob
Ubytování je ve dvoulůžkových kajutách s vlastní sprchou a toaletou
Strava all inclusive (bez alkoholu) formou bufetu