Mysterium vědomého doteku

Přes vysoké hory, vlhká a temná údolí, milostiplné pouště i magické vody prošla jsem až do TEĎ. Cestou životem mnohému jsem se naučila, mnohá učení prošla, přijala a pochopila. Mnohému se stále učit budu...

Nyní jsem povolávána nabídnout vám svůj čas, PROSTOR SRDCE a VĚDOMÝ DOTEK, abyste v mém doprovodu mohli nahlédnout co nahlédnout je třeba, na co jste připraveni...Setkání se mnou je rituál, oslava, hluboký odpočinek, chcete-li léčení. Je to čas pro VÁS a cokoliv chce být v tomto čase a prostoru viděno, vyneseno na Světlo a přijato. 

Setkání obvykle probíhá formou rozmluvy a ošetření na lehátku primárně na principech kraniosakrální biodynamiky, techniky, která je velmi jemná a neinvazivní a přesto silná a hluboká. Zároveň jsem několik let procházela šamanskou cestu na které se mi aktivovalo mnoho rozličných darů/napojení/technik, které se během rituálu hlásí o slovo tak, jak sám váš energetický i fyzický systém dovolí či žádá.

 

IMG_0101_1a

 

Prostor jednoho přijímajícího srdce dělá zázraky a pokud je tento prostor rozšířen o srdce další bytosti, láskyplná a léčivá koupel je o to blahodárnější. 

S Pavlem Maurem - pavelmaur.cz proto nabízíme DOTEK DVOU SRDCÍ při kterém se vám dostane péče a pozornosti od nás obou. Mužsko-ženská dynamika, kterou takto přinášíme navíc často otevírá možnost zpracovat si vztah k rodičům či partnerská témata. 

 

AIMG_0149_1

 

Jedinečný PARTNERSKÝ RITUÁL je tu pro vás jako třešnička v nabídce od nás. Je určen nejen pro partnery, ale i pro přátele, rodiče s dětmi.  Je tu pro ty z vás, kteří touží po harmonických vztazích a nebojí se nahlédnout do stinných míst a témat, které harmonii brání.

Partnerský rituál je možný zažít v Praze v přívětivém prostoru s krbem nebo v útulné jurtě s krbovými kamny, přírodou kolem a s možností přespání.

 

Vědomý dotek s Hankitou cca 1,5 hodiny 1.500,- Kč 

Konzultace situace ve které se nacházíte a vědomý dotek cca 2,5 hodiny 2.200,- Kč

Dotek dvou srdcí cca 2 hodiny 3.300,- Kč

Partnerský rituál s Hankitou a Pavlem 4-6 hodin v Praze 8.888,-Kč

Partnerský rituál s Hankitou a Pavlem 4-6 hodin v jurtě za Prahou s přespáním a pohoštěním 11.111,-Kč

 

AA